Paieška

Eukaliptų eterinis aliejus Didinti

Eukaliptų eterinis aliejus

Antiseptikas, gerina atsikosėjimą, palengvina kvėpavimą. Stiprina imunitetą, stabdo viruso plitimą, padeda gydyti bronchitą ir sinusitą. Pasižymi dezodoruojančiu poveikiu, atbaido vabzdžius. Naudojamas esant spuogams, išsiplėtusioms poroms, slenkantiems plaukams, pleiskanojančiai galvos odai.

Detaliau

4,90€

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


 5 ml

Eucalyptus radiata

Kilmės šalis: Pietų Afrika

Ekologiškas (Soil association sertifikuotas)

Eukaliptų eterinis aliejus išgaunamas iš spindulinių eukaliptų rūšies. Aliejus yra balsvai gelsvos spalvos, o jo kvapas - skvarbus ir gaivus. Eukaliptai į Europą iš Australijos buvo atvežti 19 a. ir auginti kaip dekoratyviniai augalai.

  • Antiseptikas, gerina atsikosėjimą, palengvina kvėpavimą. Naudingas žmonėms, dažnai sergantiems peršalimo ligomis, nes stiprina imunitetą, atveria užsikimšusius nosies kanalus, stabdo viruso plitimą, padeda gydyti bronchitą ir sinusitą. Aliejus naudojamas inhaliacijoms, turi baktericidinių ir antivirusinių savybių. Į šiltą vandenį įlašinus eukaliptų eterinio aliejaus ir skalaujant burną, padeda raminti gerklės skausmą. Epidemijų metu naudinga namuose garinti eukaliptų aliejų, nes jis ne tik padeda sergančiam, bet ir apsaugo su juo kontaktuojančius.
  • Pasižymi dezodoruojančiu poveikiu, atbaido vabzdžius (uodus, muses, gyvūnams - blusas).
  • Naudojamas kosmetikos gaminiuose kovoti su spuogais, išsiplėtusioms poromis, slenkant plaukams, pleiskanojančiai galvos odai.
  • Eukalipto eterinis aliejus naudojamas pirčių procedūrose, taip pat juo aromatizuojamos patalpos.
  • Šis eterinis aliejus padeda esant raumenų ir sąnarių skausmams, reumatui, artritui, radikulitui. Reikėtų į bazinį aliejų įlašinti 6-8 lašus eterinio aliejaus ir sukamaisiais judesiais masažuoti skaudamą vietą.
  • Nėštumas: eukaliptų eterinį aliejų saugu naudoti nėštumo metu. Galima garinti, lašinti į masažinius mišinius (1 lašelis eukaliptų eterinio aliejaus į 10 ml. bazinio augalinio aliejaus, pavyzdžiui, saldžiųjų migdolų.


Eukaliptų alchemija: eukaliptai dera su čiobrelių, levandų, citrinžolių, citrinų ir pušų eteriniais aliejais.